Sekcja Oświaty Regionu Małopolskiego NSZZ "Solidarność"
Pl. Szczepański 5/Ip. – pok. 112a
31-011 Kraków
Tel/fax
(12) 431-26-99;
Centrala
(12) 421-60-54,
(12) 423-13-16 w. 19
AktualnościStrukturaKontaktPrawoLinkiGaleria


Rada Sekcji 

L.p. Nazwisko Imię Funkcja Tel. służbowy Adres e-mail
1 Łyko Agata Przewodnicząca SOiKM Podgórze 12/656-41-18 agata_krakow@poczta.fm
2 Baranek Krystyna   41/3836725 bara3@interia.eu
3

Bitek

Ewa      
4 Buchta Bogusław   12/6442437  uchta@interia.pl
5 Ciężadlik Joanna Przewodnicząca KM Rabka    jciezadlk@vp.pl
6 Gajczak Przemysław

Przewodniczący KZ ZS Nr 1 w Andrychowie

 692153284

 przemek.gajczak@gmail.com

7 Gałysa Jacek Przewodniczący KM  184446068  jacekgalysa@poczta.onet.pl
8 Gamrat Czesław Przewodnicząca KM Miechów  413831174

 cgamrat@wp.pl

9 Gęca Teresa Przewodnicząca KM Trzebinia    teresa.geca@vp.pl
10 Gwoździkiewicz Grażyna Przewodnicząca KM Wadowice  

 

11 Hotloś Małgorzata
 18/3537775

 hotlos5@poczta.onet.pl

12

Jachymiak

Monika Sekretarz SO Przewodniczaca KM Nowy Targ  502232543

mjachymiak@op.pl

13 Jakubiec Monika Przewodnicząca KM Andrychów  698644784  
14 Janas Mirosław Przewodnicząca KM Drwina  

 miroslaw_jan@op.pl

15 Jarczewska Krystyna  

 jarczewskak@neostrada.pl

16 Jurusik Marek      solotar@tlen.pl
17 Juszczak Janusz    

jajusz@poczta.fm

18 Kalinowska Maria    

 kalinowskam@op.pl

19 Kamińska-Lewandowska         Romana    

 gbpwawrzenczyce@interia.pl

20 Kot Stanisław      adkkdobczyce@op.pl
21 Kraska Jan Przewodniczący KM Wadowice  60660894  solidarnosc.oswiata@onet.eu
22 Krzyżak Agnieszka      akrzyzak@malwowa.krakow.pl
23 Leśniak Jan Przewodniczący KM Szk. Muz. K-ów
jan.lesniak@poczta.onet.pl
24 Miezian Katarzyna       miezian@wp.pl
25 Miłowski Andrzej Wiceprzew.  KM z siedz. w K-wie    mkpo@wp.pl
26 Mnichowska Anna Przewodnicząca KZ Myślenice ZST-E    aniamnich@interia.pl
27 Morawiec Agnieszka Przewodnicząca KM w Bochni    kater.murr@interia.pl
28 Musiał Halina Przewodnicząca KM Tarnów
halinamus@o2.pl
29 Niewiadomska-Węgrzyniak Katarzyna Przewodnicząca KM Krowodrza    niewiadomska.katarzyna@wp.pl
30 Osoliński Andrzej      anos@interia.pl
31 Pazgan Paweł Przewodniczący KZ S-M Kraków 
ikt@poczta.fm
32 Polak Bożena      crosser10@wp.pl
33 Polit Aneta      anetapolit@op.pl
34 Rusak Janusz Przewodniczący KM Trzciana    jrtrzciana@interia.pl
35 Ryblewska-Marewicz Katarzyna Przewodnicząca KM K  Śródmieście    ryblewska@solidarnosc.krakow.pl
36 Rylewicz Sławomir      esaj36@poczta.onet.pl
37 Sowula Grzegorz    32/7544675  aluwos@poczta.fm
38 Świerczek Zbigniew Przewodniczący KM Olkusz  32/7544675  zbyswierk@interia.pl
39 Starżyk Jan Przewodniczący KM Chrzanów    jastrzyk@wp.pl
40 Szubarga Marta Przewodnicząca KM K-w z sied.    mkpo@wp.pl
41 Walczk Marek      mwalczak@poczta.fm
42 Wapiennik Izabella      izyczka@interia.pl
43 Waskiel Leszek      lw7@o2.pl
44 Wiązownicka katarzyna      
45 Wielgosz Ryszard      
46 Wilk Jacek      saltur@wp.pl
47 Woch Joanna      joannalidia@poczta.onet.pl
48 Walichrad Małgorzata      Przewodnicząca KM Oświęcim
 mwalichrad@vp.pl
49 Zawistowicz Jolanta Wiceprzewodniczaca KM Podgórze
 jola.zet@op.pl
50 Zielińska-Gorzula Maria Przewodnicząca KM Nowy Sącz    nszz.oswata.sacz@op.pl

Komisja Rewizyjna

 
L.p. Nazwisko Imię Funkcja Tel. slużbowy Adres e-mail
1 Mitka Jadwiga      
2 Nesterska izabela      
3 Romaczyk Ewa      
4 Wcisło Maria      
5 Węgrzyniak Jerzy      

NSZZ Solidarność
tworzenie stron